Prázdny košík
 x 

Prihlásiť

Login to your account

Username *
Password *

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Naši sprievodcovia sú skutoční odborníci na aktivity v prírode. Predurčujú ich na to nielen ich skúsenosti často aj z profesného života. Taktiež aj vzdelanie, certifikáty a kurzy, ktorými sa stále snažia ísť s dobou.

V krátkosti Vám predstavujeme náš tím:

petoPeťo
Zakladateľ CK a dobrovoľný horský záchranár. Medzinárodný horský sprievodca UIMLA. Najradšej behá po Malej a Veľkej Fatre, no nepohrdne ani Tatrami a Alpami. V letnej sezóne sa hlavne venuje Via ferratám, turistike a VHT. V zime sa venuje hlavne skialpinizmu po celej Európe. Najviac ho očarili Dolomity, kde sa vždy rád vracia. Najvyššie sa dostal na Expedícii v Pamíre na Pik Lenina do 6400 m (noc v stane), ktorú organizoval v roku 2013. Vystúpil na Pik Rozdelnaja 6159 m, Elbrus 5642 m, Damavand 5671 m, Yuchin peak 5190 m, Ararat 5137 m, Kazbek 5033 m, Mt. Blanc 4810 m, v zbierke má množstvo štvrotisícoviek a trojtisícoviek.

milosMiloš
Profesionálny horský záchranár a horský sprievodca UIMLA. Celý život prežil v srdci Veľkej Fatry V Liptovských Revúcach. Práve v týchto miestach začínal s turistikou a lezením. Neskôr pokračoval v Tatrách a v zahraničí (Rusko, Taliansko, Nemecko, Švajčiarsko, Francúzsko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko). Za svoj najzaujímavejší výstup považuje výstup na Matterhorn 4478 m cestou Liongrat z Talianskej strany. Okrem turistiky, lezenia a skialpinizmu mu najviac učarovalo najmä zimné lezenie. Aj napriek množstvu navštívených hôr v zahraničí mu jednoznačne najviac k srdcu prirástli Slovenské hory. 

paliPali
Žije s horami alebo hory s ním? Od mlada sa túlal po horách a za tie roky toho pochodil skutočne veľa. Okrem slovenských a alpských krajín pôsobil aj v Ázii (Tian - Shan, Himaláje), Afrike (Kilimanjaro) a Južnej Amerike (Acocncauga). V posledných rokoch často cestuje na hory po Európe. Najvyššie stál na Aconcague, Kilimanjare, Gokyo Peaku a samozrejme na Mt. Blancu. Na horách ste ho už možno aj stretli a u nás ho stretnete hlavne na turistických, vysokohorských výstupoch a ferratových zájazdoch.

 juroJruo
Medzinárodný horský sprievodca UIMLA a inštruktor lyžovania. Veľmi skúsený človek a skvelý lyžiar, skialpinista aj biker - fajnšmeker. Okrem Tatier v ktorých vyrastal, pôsobil v Alpách, na Kamčatke, v Gruzínsku (Kazbek),  Rusku (Elbrus) aj v Iráne (Damavand). U nás sa s ním stretnete hlavne na expedíciach.

katkaKatka
Katka je šéfka base campu, no pochodila s nami už takmer celú Európu. V lete sa venuje cyklistike, turistike a ferratám. V zime stojí na lyžiach či už hore alebo dole kopcom. Vystúpila na Ararat 5137 m, Mt. Blanc 4810 m, Ortler 3905 m a množstvo 4 a 3-tisícových vrcholov. Na lyžiach sa najvyššie dostala na Mt. Cevedale 3770 m. Jej obľúbeným pohorím sú Dolomity a Ortlerské Alpy.

A ďalší naší spolupracovníci: Karol, Miro, Pampo, Marek, Maťo, Mate, Tomáš, Aďo, Miki, Peťo, Burhan, Jurij, a ďalší...

Nájdete nás na Facebooku

Alpenverein

 • Najlepšie, celosvetové poistenie na hory
 • 50% zľavy z ubytovania na horských chatách
 • Rýchle a jednoduché vybavenie
 • Výhodné rodinné členstvo = deti zadarmo
 • Zľavy na služby a tovar po celom svete
  Viac informácií

Požičovňa

 • Kvalitné a kontrolované vybavenie
 • 50% zľavy pre našich zákazníkov, bez zálohy
 • Ferratová výstroj (tlmič pádov, sedák, prilba)
 • Horolezecká výstroj (mačky, čakan, prilba)
 • Lavínová výbava (lav. prístroj, sonda, lopata)
  Viac informácií

Zájazdy na mieru

 • Pre firmy a skupiny priateľov
 • Zájazdy podľa priania zákazníkov
 • Katalógové zájazdy v iných termínoch
 • Zájazdy do celého sveta na mieru
 • Individuálny prístup a poradenstvo
  Viac informácií

Partneri

UIMLA
Adam Sport
Skialp shop
Climbing Technology
Fatra guide
×

Varovanie

Zlyhalo načítavanie XML súboru.
administrator/manifests/libraries/lib_mws.xml
failed to load external entity "administrator/manifests/libraries/lib_mws.xml"